1 » O firmie2

O firmie

Informacje o firmie "Total Carp Baits"
 

      Jesteśmy producentem przynęt wędkarskich dla ryb karpiowatych. Naszym największym atutem jest profesjonalna produkcja kulek proteinowych oraz dodatków takich jak: płynne pokarmy, dipy, kulki pup-up, suche miksy do produkcji własnych kulek. Wszystkie produkty firmowe zostały stworzone o wiedzę empiryczną zdobywaną przez około 15 lat. Ogromna ilość dodatków najwyższej jakości towarzyszące podczas produkcji zostały starannie wyselekcjonowane. Wiedza dotycząca odpowiedniego łączenia najlepszych dodatków pozwoliła na stworzenie bardzo atrakcyjnych przynęt dla karpi i nie tylko. Szczegółowa analiza użytych komponentów pozwala na szybkie wabienie ryb oraz ich długie utrzymanie w łowisku. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze przynęty posiadały profil łatwo i szybko przyswajalny. W naszej ofercie Znajdziecie również wszystkie komponenty do stworzenia własnych domowych wyrobów. Oferujemy pomoc przy tworzeniu indywidualnych kulek proteinowych.

POŁĄCZYŁA NAS WSPÓLNA PASJA!!!
 
Zawsze kochałem i oddawałem się łowieniu karpi. Z czasem pogłębiło się to na mocną skale. Od samego początku mojej przygody karpiowej w 2006 roku zacząłem tworzyć  i odpowiednio komponować miks. Starałem się kreować kulki które będą jak najbardziej selektywne , skuteczne na danej wodzie lub uniwersalne na wielu zbiornikach. Wieloletnie doświadczenia , podsumowania , analizy z nad wody nie tylko w Polsce ,ale na wielu zagranicznych łowiskach ( Czechy , Austria , Węgry, Chorwacja, Francja) pomogło mi utwierdzić , że połączenie wielu składników w odpowiednich proporcjach , ilościach mogą stworzyć niesamowicie skuteczne mieszanki. Jedną z nich jest Imperator Black Sea Food , dzięki któremu złowiłem wiele ryb o wadze przekraczającej mocno 20 +kg. Trzy lata temu miałem możliwość poznać Krzysztofa Kwolka , z którym zaczęliśmy rozmawiać na temat komponentów. Bardzo podobało mi się, że znaleźliśmy wspólny język i rozumienie idei karpiowej kuchni, która z dużym sukcesem przeniosła się Nam na mocne karpiowe wyniki . Jestem niezmiernie zadowolony, że zaproponowana dla mnie współpraca przyniesie wiele owocnych efektów nie tylko dla Nas –„Łowców Karpi” ale również dla Państwa , gdyż Naszym celem jest tworzenie przynęt , testowanie je na wielu zbiornikach rożnego typu ( dzikie wody , komercje , zbiorniki zagraniczne jak również dużych żwirowniach)  w ten sposób będąc pewni że wykreowaliśmy skuteczne produkty, dające efekt na wielu zbiornikach, chcąc oddać go później w Wasze ręce . Dzięki zaproponowanej współpracy przez Krzysztofa Kwolka, będziemy prężniej rozwijać rozwój nowoczesnej dziedziny gałęzi  przynęt karpiowych , wyszukiwać nowych komponentów które jesteśmy w przekonaniu ,że dadzą Państwu owocny efekt w postaci  dużych karpi jaki amurów na matach , a tym samym nam radość, że to co robimy, robimy to dobrze z dużym wkładem pracy, zaangażowaniem oraz karpiowej duszy.

Grzegorz Rączka „Total Carp Baits „*Wszystkie kulki robione są na różnych mączkach i ekstraktach, nie stosujemy identycznych miksów. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas oczekiwania na zamówienie, gdyż produkcja następuje w momencie zamówienia danego rodzaju kulek.
 

 
Przejdź do strony głównej